-

הורים וילדים - הריון ולידה | צרכנות | תזונה נכונה | חינוך הילד | בריאות | סטייל
חינוך  / ועידות קונגרסים פרסים


משרד התרבות והספורט: הסופר חיים באר זוכה פרס ראש הממשלה ללשון העברית ע"ש אליעזר בן-יהודה לשנת תשע"ג

מאת:רותה דנינו ועדת השיפוט בפרס ראש הממשלה ללשון העברית ע"ש אליעזר בן-יהודה בחרה בסופר חיים באר כזוכה בפרס לשנת תשע"ג . שוויו הכספי של הפרס: 70 אלף שקל. פרס ראש הממשלה ללשון העברית ע"ש אליעזר בן-יהודה מוענק זאת השנה השלישית. הפרס נועד לעודד את שימורה של הלשון העברית כלשון דיבור וכלשון התרבות במדינות ישראל, לפתח אותה, לטפחה ולחזקה. ראש הממשלה בנימין נתניהו ושרת התרבות והספורט לימור לבנת צפויים להעניק לבאר את הפרס בטקס שיתקיים בערב הפתיחה של כנס ראש הממשלה לשפה העברית ביום שלישי, כ"ה בשבט, 5 בפברואר בהיכל התרבות בראשון לציון.

פרס קונסטנטינר לחינוך יהודי לשנת 2012 הוענק למכללת לוינסקי לחינוך בטקס מרגש

מאת:רותה דנינו עוד נכחו באירוע: תת אלוף במיל מר עזריאל נבו, יו"ר דירקטוריון מכללת לוינסקי, אריה אביר, מנהל משרד החברות בסוכנות היהודית, פרופ' אהרון שי , רקטור אוניברסיטת תל אביב, חברי הנהלת מכללת לוינסקי, חבר הנאמנים של אוניברסיטת ת"א ואורחים. הפרס, הנושא את השם "פרס חיימה קונסטנטינר בחינוך יהודי", מוענק מדי שנה לאיש או ארגון אשר הצטיינו בתרומתם למען קידום החינוך היהודי. מכללת לוינסקי לחינוך, חברת-בת של הסוכנות היהודית לארץ ישראל, חוגגת השנה (2012) מאה שנה להיווסדה. למכללה הוענק הפרס לאות הוקרה על מאה שנות הישגים רבי משמעות בהוראה, במחקר ובחדשנות; בתפקידה החלוצי כמוסד הראשון בישראל שהפעיל תוכניות להכשרת מורים עבריים ולהסמכתם; בשימוש הנרחב בטכנולוגיה מתקדמת בכיתות הלימוד, ככלי אפקטיבי להכשרת הסטודנטים בעידן הדיגיטלי; בהצלחתה לקרב סטודנטים מהתפוצות, ולקלוט אותם בחיי האקדמיה בישראל; ובזכות מחויבותה לשימור הזהות וההמשכיות היהודית, לקיים ולהעלות על נס את הערכים היהודיים והאוניברסליים.

פרס ספיר לספרות של מפעל הפיס לשנת 2011

מאת:רותה דנינו כזכור, לפרס ספיר של מפעל הפיס הוכנסו שורה של שינויים, בין היתר, נוסף שלב בהליך השיפוט – בחירה של "רשימה ארוכה" הכוללת עד 12 כותרים הנבחרים מעשרות המועמדים לפרס.

פרס ספיר לספרות של מפעל הפיס לשנת 2011

מאת:רותה דנינו ביום שלישי, ה- 1/11 תפורסם ה"רשימה הארוכה" של פרס ספיר לספרות של מפעל הפיס לשנת 2011. כזכור, לפרס ספיר של מפעל הפיס הוכנסו שורה של שינויים, בין היתר, נוסף שלב בהליך השיפוט – בחירה של "רשימה ארוכה" הכוללת עד 12 כותרים הנבחרים מעשרות המועמדים לפרס.

חקלאות פוליטית?! שר החוץ אביגדור ליברמן התייחס הבוקר ב"ועידת ישראל לחקלאות ה-2, למעמדה של החקלאות הישראלית בעולם ולהשלכות ההחלטה החד צדדית הקרבה על האזור.

מאת:רותה דנינו בנואם שקיים הבוקר, יום רביעי - 14.9.2011, שר החוץ אביגדור ליברמן במסגרת ועידת ישראל לחקלאות ה-2 המתקיימת בקיבוץ רביבים שברמת הנגב התייחס ליברמן לדוח גולדברג העוסק בנושא הסדרת הקרקעות בנגב לאיום הבינלאומי על ישראל וקיבל את תמיכתם של הרפתנים .
    1    לקבלת ניוזלטר

דואר אלקטרוני

שם פרטי

שם משפחהחיפוש


במאמי אנד דדי - הורים וילדים


באתרים דומיםחדשות ואירועים